Informace k táboru 2018

LETNÍ VÝCVIKOVÝ TÁBOR MLADÝCH HASIČŮ HORNÍ LÁNOV

Odjezd v sobotu 11.8.2018 v  6:38 hod. z vlakového nádraží Vrchlabí

(sraz na vlak.nádraží 6:20 hod.)

Návrat v neděli 19.8.2018 opět vlakem v 17:16 hod.

Místo konání – autokemp SEMÍN u Přelouče

Setkání účastníků – neděle 5.8.2018 v 18:00 hod. klubovně domečku – infornace  pro rodiče a účatníky

Úhrada popatku za tábor v termínu od 5.8. do 9.8.2018 – částka 1.300,- Kč, děti 3-6 let 700,- Kč.

Přiložené  prohlášení o bezifekčnosti nejpozději v den odjezdu, na potvrzení musí být den podpisu uveden datum 10.8.2018 nebo 11.8.2018 jinak je potvrzení nepatné.

Na námětu karnevalu – HIPPIES

DĚTEM DO 15 LET NEDÁVAT MOBILNÍ TELEFONY (ani tablety apod.), POKUD JE BUDOU MÍT U SEBE, V ŽÁDNÉM PŘIPADĚ ZA NĚ NERUČÍME, NEBUDE ŘEŠIT PŘÍPADNÉ ZTRÁTY.

DOMŮ BUDE MOCI KAŽDÝ ZAVOLAT I Z NAŠICH TELEFONŮ NEBO RODIČE VOLAT NA

viz níž uvedené číslo, dále  pak 734 332 289 Jára, 737870227 Petr Jandík  A TO V DOBĚ OSOBNÍHO VOLNA(ne v době poledního klidu) 19:30 –20:30 hod.

Co nutně musíte mít s sebou: Zdravotní kartičku (nejlépe okopírovanou) pokud nemáte možnost okopírovat přinést s sebou na schůzku nebo při dodání oblečení, okopírujeme v domečku, občanský průkaz  starší 15 let, spací pytel, lehátko, deku

Co by bylo dobré mít s sebou (seznam je orientační)

2x sportovní oblečení (např.tepláková souprava)   toaletní papír

9x ponožky              krém na opalování

1x teplé ponožky            prostředek proti klišťatům

náhradní spodní prádlo (9xkalhotky u děvčat)   sluneční brýle

6x tričko              pláštěnku

teplý svetr         4 ks kolíčků na prádlo

šortky

plavky                NA STRAVOVÁNÍ:

kšiltovku              1x větší misku na polévku a hlavní jídlo

Ručník k vodě            1x menší misku na salát, kompot apod.

Ručník na ranní mytí      lžíci, vidličku, lžičku, starší i nůž

Osušku nebo větší ručník na sprchování   škrabku na brambory

Utěrku

Hygienické potřeby            VŠE OZNAČIT !!‘!!!

Náhradní sportovní obuv          DOPORUČUJI VĚCI PŘIPRAVOVAT

Holínky              A BALIT SPOLEČNĚ S DĚTMI, ABY

Pantofle            MĚLY PŘEHLED CO MAJÍ S SEBOU

BLOK A TUŽKU

BATERKU

SEZNAM JE ORIENTAČNÍ – vše potřebné se bude odvíjet od počasí – moje zásada raději více i teplejšího, lepší když to nebude potřeba, než když bude chybět.

Kdo má možnost přinést něco ze zahrádky bude vítáno – rajčata, okurky, karotku, celer, petržel, cibuli, česnek, kedlubny, kapustu, ovoce. Kdo může vajíčka. Z domácí výroby šťávu, med, okurky, kompot.

Oblečení a zeleninu přinést ve čtvrtek 9.8.2018 v 18.hod. hasičský domeček. V pátek odjíždí technická četa stavět tábor.

Na cestu vlakem si každý vezme baťůžek, svačinu, láhev s pitím, pláštěnku.

Doporučuji menší finanční hotovost, sladkostí budete mít jistě od rodičů dostatečnou zásobu

V kempu si děti můžou koupit zmrzlinu, nanuky … dále při výletě budou mít možnost zakoupit dárky domů.

Další potřebné informace na tel.č. 732154142

Comments are closed.